Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

To my, Ola i Marcin – jesteśmy drużyną zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Nasza firma działa na rynku już ponad 4 lata i na swoim koncie posiadamy ponad 150 imprez. Większość imprez na których gościmy jest „z polecenia” co nas bardzo cieszy, ponieważ świadczy to o tym, że dobrze się z nami bawicie. Jeśli szukasz Fotobudki, która rozkręci Twoją imprezę i na długo zapadnie gościom w pamięci, nie szukaj więcej – właśnie ją znalazłeś!

Cóż z pewnością zdjęcia, praca w zespole oraz to, że na imprezach jesteśmy zawsze razem. Jesteśmy spokojniejsi mając świadomość, że druga osoba jest obok i wykonuje świetną pracę. Dwie osoby bardzo ułatwiają prowadzenie imprezy, ponieważ zawsze jedna jest obecna przy Fotobudce i pomaga w jej obsłudze, goście muszą się „martwić” tylko tym, który gadżet założyć jak pierwszy (a to też nie jest prosta sprawa) 😉 Wiemy, jak działać pod presją, każda impreza jest dla nas ważna. Nie spoczywamy na laurach cały czas doskonalimy swój warsztat, wychodząc z założenia, że zawsze można zrobić coś lepiej, nie mamy na myśli niedociągnięć technicznych, myślimy raczej o elementach, które można by do naszych zdjęć dodać, w końcu każda impreza jest inna – wyjątkowa, taka też jest nasza Fotobudka.


Dlaczego my!

  • Przyjazna i profesjonalna obsługa
  • Nieograniczone wydruki o jakości komercyjnej w wysokiej rozdzielczości
  • Goście będą wybierać czarno-białe lub kolorowe zdjęcia
  • Wyjątkowa pamitka dla wszystkich gości, aby zapamiętali Twoją imprezę
  • Zestaw imprezowych gadżetów
  • Personalizacja podpisu pod zdjęciami
  • Ilość wydruków odpowiadajca ilości osób na zdjęciu

Nasza fotobudka

Aparat

Profesjonalna lustrzanka o wysokiej rozdzielczości

Drukarka

Wysokiej klasy drukarka, w której każdy kolor jest nakładany odrębnie, co pozwala uzyskać fotograficzną jakość wydruku. Wydrukowane zdjęcia są bardzo trwałe i nie blakną wraz z upływem czasu.

Ekran

Jako jedna z nielicznych Fotobudek w Polsce nasza wyposażona jest w zaawansowany 20′′ calowy ekran dotykowy. Jest on łatwy w użyciu i można obsługiwać go jednym dotknięciem

Obsługa

Jest obecna przez cały czas wynajmu Fotobudki. Bazując na doświadczeniu wiemy, że jedna osoba powinna być zawsze obecna przy Fotobudce i pomagać w jej obsłudze, aby Goście nie musieli się już zupełnie o nic martwić.

Księga Gości

To świetna pamiątka, która zostanie z Wami na długie lata. Dzięki temu, że drukujemy więcej zdjęć, goście chętniej się nimi z Wami podzielą i Wasz album zapełni się wesołymi zdjęciami oraz życzeniami z głębi serca. Uwierzcie nam na słowo – Wasi Goście naprawdę potrafią być bardzo kreatywni, a jeśli mają jeszcze do dyspozycji mega neonowe długopisy, flamastry oraz całkiem sporą kolekcję naklejek do dekoracji wpisów ich pomysłowość jest imponująca.

Social Media

Jest obecna przez cały czas wynajmu Fotobudki. Bazując na doświadczeniu wiemy, że jedna osoba powinna być zawsze obecna przy Fotobudce i pomagać w jej obsłudze, aby Goście nie musieli się już zupełnie o nic martwić. Natychmiast po zrobieniu zdjęcia podziel się chwilą ze swoimi przyjaciółmi i rodziną online za pośrednictwem Facebooka, Twittera lub e-maila. Taguj i udostępniaj je swoim znajomym. Nasza Fotobudka wyśle zdjęcie w formie cyfrowego paska lub GIFa, wybór należy do Ciebie. Jeśli akurat w danym miejscu internet zawodzi, nie musisz się martwić, zdjęcie na pewno dotrze tylko nieco później.

Dojazd

Na Wasze życzenie możemy dojechać praktycznie w każde miejsce w Polsce (w sumie zagranicę też 😉 ) jeżeli chodzi o cenę to z pewnością się dogadamy. Do 100 km dojazd jest bezpłatny.

Boomerangi

Jeśli stoicie przed dylematem czy wybrać modną w tym sezonie GIFbudkę czy może jednak „tradycyjną” Fotobudkę to mamy dla Was rozwiązanie! Nasza Fotobudka robi serię czterech zdjęć, które od razu stają się GIFami. Opcja ta jest dostępna w każdym pakiecie i u nas nie jest dodatkowo płatna!